About


David Martinek je realizuje projekty v oblasti designu, vývoje nových produktů a vývoje nových technologií. Profesionál v řízení marketingu, marketingových strategií, aplikací a postupů.
Ve spolupráci s designéry, 3D animátory, konstruktéry, programátory a techniky vyvíjí konstrukce, design a UI pro nejmodernější technologie – roboty a dopravní prostředky.

David Martinek realizes projects in the field of design, development of new products and development of new technologies. He is a professional in marketing management, marketing strategies, applications and procedures.
In collaboration with designers, 3D animators, designers, programmers and engineers, he develops design, design and AI for state-of-the-art technologies – robots and vehicles.

Zároveň, jako grafický designér, navrhuje weby, konfigurátory, aplikace, zabývá se designem tiskovin, výročních zpráv, či koncepty nových produktů.

At the same time, as a graphic designer, he designs websites, configurators for selected clients, designing printed materials, annual reports, or new product concepts.

David Martinek, studoval multimedia a design. Pracuje jako režisér. Ve spolupráci s filmovými štáby a produkcemi natáčí dokumenty a televizní publicistiku. Podílel se na tvorbě oblíbených televizních lifestylových pořadů. Zároveň pracuje i pro komerční zákazníky.

David Martinek, studied multimedia and design. He works as a director. He deals with television and film production. He is shooting documentaries and television journalism. He participated in the creation of favorite TV lifestyle shows. It also works for commercial customers.

TV & FILM
TELEVIZE | Česká televize | DOKUMENTY | PUBLICISTIKA | LIFESTYLE

Portfolio TV & Film | PDF Profile: dmportfolio (1,0 MB)

REKLAMNÍ VIDEA
REKLAMNÍ SPOTY | KORPORÁTNÍ DOKUMENTY | TECHNOLOGICKÉ FILMY
Poměrně velkou část tvorby tvoří reklamní produkce:
TV reklamní klipy, firemní profily, kampaně pro nová média a sociální sítě, signage či multimediální projekty.
A big part of the work consists of advertising products: TV advertising clips, corporate film profile, campaigns for new media and social networking, signage and multimedia projects.

Portfolio Commercial  | PDF Profile: TV&DMFILM 2019 (1,3 MB)

KONTAKT
E: david.martinek.production@gmail.com
M: +420 605 029 795
W: http://www.dmfilm.cz

SOCIÁLNÍ SÍTĚ
FacebookYoutube LinkedIn |

GALLERY | Technology fifth wave

dmfilm profile photos9
dmfilm profile photos5
dmfilm profile photos2
dmfilm profile photos8

3 komentáře: „About

  1. Vážený pane Martínku,
    děkuji si vám poděkovat za váš nadstandartně kvalitní článek v PL.
    Přeji mnoho úspěchů
    Michal Kuchař

  2. Jste jeden z mála slušných a historii respektujících mladých kumštýřů. Děkuji Vám, že se neostýcháte říct své rozumné názory veřejně. Nebudete to mít ale v této podivné době v životě snadné.

  3. Dlouhodobě čtu příspěvky Davida Martínka komentující současné dění a žasnu nad jejich vyvážeností, komplexností a o nad tím, jak hledá pravdu a spravedlnost. Jaký to kontrast vůči některým fanatikům z jedné či druhé strany, nositelům jediné pravdy, nedovzdělancům, estrádním pitvorům ad. Děkuji za něj a za jeho úvahy.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s