Weby a konfigurátory

Navrhujeme, tvoříme a vyvíjíme weby, aplikace či konfigurátory se zkušeností špičkových tvůrců obsahu. Čím se naše weby liší? Jsou nadčasové. Jejich základní princip funguje spolehlivě i za několik let. I za několik let bude Váš web prodejní branou, referenčním profilem, nástrojem komunikace a profesionální vizitkou firmy.
Naše projekty kombinují to, co jiní neumí. Profesionální obsah, animace, videa, design, průmyslové standardy, platné pro nejlepší hráče na trhu.
Samozřejmostí je optimalizace pro vyhledávače, SEO, jasná a logická struktura, vedoucí ke konverzi z uživatelských přístupů.

Weby pro průmysl a B2B

Specializujeme se na weby pro průmyslové firmy a producenty pro spotřebitelské trhy. Výrobce, kteří chápou prodej jako kultivovanou formu komunikace se zákazníky, završující precizní vývoj, konstrukci, design výrobku, balení a související služby. Výrobce, kteří jsou zvyklí na úspěch na mezinárodních trzích a vyžadují nejvyšší kvalitu.

Průmyslové konfigurátory

Průmyslové konfigurátory jsou řešením tam, kde nemá smysl vyvíjet e-shop. Jsou vhodné pro náročné technologické celky, dopravní prostředky, komponenty, stroje a technologie; všude tam, kde obchod vyžaduje pohotovou orientaci v nabízené produkci firmy. Konfigurátory nabízí možnost plasticky si projít sestavou, uvědomit si všechny parametry výrobku nebo technologie a umožní zákazníkovi pohotově nakonfigurovat vlastní představu o intencích budoucího kontraktu. Tady všude je průmyslový konfigurátor ideálním nástrojem.
Vytváříme konfigurátory v 3D nebo 2D vizualizaci produktu, či technologie, která umožní zákazníkovi prohlédnout si výrobek, řešení, volit parametry, barvy, varianty a opce a okamžitě získat představu o technických podmínkách, parametrech, podmínkách provozu nebo i nabídkových cenách.
Ideální nástroj pro obchodníky ve firmě, díky kterému ušetří až 75% času při úvodních poptávkách a tvorbě reálných obchodních příležitostí.

Uvažujete o update webu?
Nebo o novém konfigurátoru?


Můžete si také prohlédnout naše Vizualizace, Videa, nebo Grafický design.